Sociologický průzkum na téma Jaroslav Foglar

Prosíme návštěvníky těchto stránek, aby se zúčastnili krátkého průzkumu na téma JF. Vyhodnocení dotazníků proběhne po 7 listopadu, výběr respondentů = kvótní dle údajů z Českého statistického úřadu. Prosíme o uložení odkazu na Vaše stránky či šíření mezi Vaše známé.

Fauna

Čmelák

15. května 2010 v 18:02 | Tomisus
Minulý týden jsem se rozhodl, zkusit o mnohem lepší foťák než mám já. Normálně fotím s malým Nikonem Coolpix S1, ale minulý týden jsem poprosil taťku, zda by mi nepůjčil svůj Nikon D300, což je jiná káva.
    Tak jsem se okamžitě vydal ven a začal fotit. Nejvíc jsem se zaměřil na čmeláky (čmeláka). Nejdřív se mi to pořád nevedlo. Když už jsem se chystal cvaknout, odletěl, anebo mě začal otravovat. Nějak se nechtěl fotit.
    Asi po hodině přiletěl znova a už se hezky usadil. Dokonce mám i pár fotek jak letí, ale to až někdy jindy. Fotek sedícího čmeláka mám straně, takže bylo celkem vybrat několik nejlepších, ale podařilo se mi to a tady je máte...
  • Doufám, že se Vám budou fotky líbit...
Čmelák1

Včelka Mája

9. května 2010 v 11:02 | Tomisus
 Učení páni zkušení.
Já rád bych k vám teď podotknul.

Nikdo z vás nemá tušení,
že v dálce stojí malý úl.
Z něj každé ráno vyletá včelka Mája.

Tak tyto slova zná většina malých dětích, které sledují animovanou pohádku Včelka Mája. A vážení! Naše Mája si to zalítla na zahrádku mé babičky a trošičku mi zapózovala! Musím říct, že Mája je skvělá společnice a dokonce byla tak hodná, že mi ke konci dovolila s ní udělat rozhovor, ale to (možná) až někdy jindy.  
Včela
 
 

Reklama
Reklama