Sociologický průzkum na téma Jaroslav Foglar

Prosíme návštěvníky těchto stránek, aby se zúčastnili krátkého průzkumu na téma JF. Vyhodnocení dotazníků proběhne po 7 listopadu, výběr respondentů = kvótní dle údajů z Českého statistického úřadu. Prosíme o uložení odkazu na Vaše stránky či šíření mezi Vaše známé.

Výtvarčina

Kamélie

30. května 2010 v 16:49 | Tomisus

Zrovna jsem si prohlížel jeden orázek v knize o přírodě a do očí mě praštil obrázek kamélie. Ten obrázek se mi moc líbil, tak jsem rozhodl, že ho zkusím namalovat, ale nevím. No, mě se tenhle obrázek líbí a tím asi skončím.

|Technické údaje

Doba kreslení: cca 2 hodiny
Formát: A4
Kresleno: pastelkami
Předloha: obrázek
Komentář: No, ty okvětní lístky byly hodně tence žilkované, takže ty žilky se mi moc nelíbí, ale to bude asi tím, že to moc porovnávám s tím obrázkem. S listama jsem spokojený.
Závěr: Myslím, že se mi to povedlo.

Louka

23. května 2010 v 13:00 | Tomisus
Louka


V pátek při výtvarce (ve škole) jsme měli volné téma. Nejdřív jsem nevěděl co, pak jsem zkusil tulipán, ale ten mi moc nešel, tak jsme si půjčil od učitelky encyklopedii přírody. Tam jsem po chvilce našel jednu hezkou fotku, podle které jsem maloval.


|Technické údaje

Doba kreslení: cca 2 hodiny
Formát: A4
Kresleno: pastelkami
Předloha: fotka z encyklopedie
Komentář: Ta fialová vikev se mi moc nepovedla, ale to hlavně je tím divným papírem, co jsme dostali ve škole. Jednou to vygumujete a máte skoro po papíru. Moc se mi líbí ty kopretiny a ten jetel není špatný.
Závěr: Na to, že je mi jedenáct to ujde, ne?

PS: Blbne nám skener, takže je to takové jiné než v reálu.
 
 

Reklama
Reklama